Web kvalitnikamery.cz je zaměřen na dodávky a montáže elektronických zabezpečovacích systémů, kamerových systémů. Prioritou projektu je zjednodušit jak potenciálnímu zákazníkovi, tak i odborné veřejnosti orientaci v této problematice. 

Jsme jedničkou ve svém oboru. Naším zájmem je poskytnout rychlé, kvalitní a nadstandardní služby k Vaší maximální spokojenosti. 


Zabezpečíme váš objekt (dům, byt, restauraci, firmu) moderními bezpečnostními kamerami. Navrhneme nejvhodnější řešení a zajistíme montáž kamerového systému podle vašich požadavků.Analogová technologieAnalogové systémy jsou dnes prakticky již na ústupu. Nicméně pro řadu uživatelů mohou být stále plnohodnotným a dostačujícím řešením. Tam, kde nejsou kladeny vysoké nároky na záznam obrazu, nebo uživatel potřebuje finančně nenáročné, ale spolehlivé řešení, je použití analogového systému vhodnou alternativou. V nabídce výrobců kamerové techniky stále existuje široká nabídka kamer, přepínačů obrazu, multiplexerů, videorekordérů, monitorů a dalších komponentů pro sestavení systému dle požadavků investora.

Napište nám

Naše zákaznícká linka je k dispozici od 8:00 do 17:00

Telefon: 910 081 800

Kontakt na naši zákaznickou linku